Poznaj naszą ofertę

Od wielu lat zajmujemy się budowaniem społeczności fantastycznych ludzi, którzy chcą zarabiać przy wykorzystywaniu najnowszej technologii kojarzenia kierowców/kurierów z klientami.

 

Zrzeszamy kierowców i kurierów z całej Polski, którzy chcą zarabiać wykorzystując aplikacje UBER, UBER EATS, BOLT, GLOVO ale ich samochód nie spełnia wymogów lub nie chcą tracić czasu, pieniędzy oraz chcą uniknąć biurokracji związanej z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Jeśli jesteś w tej grupie ludzi, to PROFITCAR jest dla Ciebie! 

 

POZNAJ NIESAMOWITE KORZYŚCI WSPÓŁPRACY

WYKONUJĄC PRZEJAZDY SWOIM SAMOCHODEM OTRZYMUJESZ:

WYKONUJĄC PRZEJAZDY NASZYM SAMOCHODEM OTRZYMUJESZ:

Zwrot 19% podatku doch. oraz 1/2 VAT z faktur za paliwo itd.

 

Najnowszą technologię optymalizacji kosztów

 

Gwarancję najwyższych zarobków

 

Bezpieczną pracę dzięki naszej licencji TAXI

 

Przelew co tydzień w każdą środę

 

Najniższą prowizję dla partnera tylko 9,99 pln dziennie

 

Rejestrację w ZUS

 

Pełną obsługę konta, która chroni kierowcę przed biurokracją

 

Rozwiązania, które sprawiają że kierowca śpi spokojnie

Pojazd na wyłączność - dzięki możliwości posiadania naszego pojazdu jedynie dla siebie nie musisz ustalać grafiku z innym kierowcą, dodatkowo możesz wykonywać zlecenia w jakich dniach i o jakich godzinach tobie odpowiada.

 

Opłata za udostępnienie pojazdu - jeśli chcesz korzystać z naszego samochodu do wykonywania zleceń, to jest to możliwe już od 85,57 zł dziennie (599,00 zł/tydz).

 

Karta paliwowa - nawiązując z nami współpracę otrzymasz kartę paliwową na AMIC ENERGY, z której będziesz mógł tankować bezgotówkowo na nasz koszt, dzięki temu nie musisz ingerować własnych środków na paliwo.

 

Licencja TAXI - dzięki temu, że od 31.12.2019r posiadamy licencję TAXI możesz jeździć bezpiecznie oraz legalnie.

 

Flota - posiadamy dużą flotę nowych pojazdów między innymi takich jak: Skoda Fabia, Opel Corsa, Hyiundai i20, Peugeot 301. Dzięki temu utrzymujesz wysoki standard podróżowania nie martwiąc się o stan techniczny pojazdu.

 

Bezpieczna współpraca - jesteśmy oficjalnym partnerem flotowym Uber od prawie 4 lat, dołączyło już do nas ponad 500 kierowców. Dzięki naszej renomie możesz być pewny, że twoja prowizja jest bezpieczna, a zarobione środki zawsze zostaną wypłacone na czas.

 

Legalne zatrudnienie - podpisujemy z tobą umowę zlecenie, dzięki temu możesz korzystać ze wszystkich świadczeń z ZUS w tym z darmowej służby zdrowia.

 

Wypłaty raz w tygodniu - dzięki rozliczeniom tygodniowym, swoje pieniądze otrzymujesz 4 razy częściej, a zatem utrzymujesz lepszą płynność finansową.

 

Wsparcie - nasz zespół oferuje kompleksową pomoc w każdym zakresie, dzięki temu każdy problem staje się jedynie błahostką.

 

Wysokie prowizje - dzięki naszemu doświadczeniu w prowadzeniu tego typu biznesu potrafimy poradzić sobie z dużymi kosztami prowadzenia działalności, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na prowizję dla kierowców. Jeżdżąc naszym autem na wyłączność w pełnym wymiarze czasu jesteś w stanie zarobić od 2500zł nawet do 6000zł w skali miesiąca.

Kaucja - depozyt zwrotny za pojazd to tylko 500zł.